Wpisz poszukiwany przedmiot:

Technologia polimerowa podłóg

Dzięki technologii polimerowej podłoga Brilliance jest wyraźnie cichsza od laminatu, nie wymaga dodatkowego wyciszenia przez co uzyskuje się efekt CICHEJ podłogi drewnianej lub elastycznej.

Cieplej...

Wyraźnie cieplejsza i bardziej delikatna w dotyku, jak prawdziwe drewno! Wykończenie powierzchni daje poczucie komfortu porównywalne z użytkowaniem lakierowanego lub olejowanego drewna.

Trwalej...

Powłoka polimerowa wykorzystywana w panelach Brilliance jest elastyczna i o wiele grubsza niż w przypadku zwykłych paneli laminowanych, dzięki czemu jest o wiele bardziej odporna na uderzenia, a ewentualne zarysowania są mniej widoczne niż w przypadku zwykłego „laminatu”.

Idealny wygląd...

BrillianceFloor to podłogi najwyższej jakości. Dzięki użyciu opatentowanej technologii „High Definition Design” jesteśmy
w stanie uzyskać bezkonkurencyjne podobieństwo do naturalnego drewna, które odzwierciedlone jest w matowych
i błyszczących wykończeniach paneli.
Zainspirowane naturą podłogi BrillianceFloor emanują ciepłem, pięknem i urokiem, które nadadzą wnętrzu niepowtarzalnego charakteru.

 

TECHNOLOGIA

 

Do produkcji podłóg BrillianceFloor wykorzystuje się opatentowaną technologię zadruku, dzięki której uzyskuje się niemal idealne podobieństwo do naturalnego drewna.

Wszystkie podłogi są poddawane rygorystycznym testom, tak aby spełniały międzynarodowe normy jakości. Stanowi to gwarancję długiego i bezawaryjnego użytkowania.

TwinClick to specjalnie zaprojektowany system do łatwego montażu paneli podłogowych. Profil Click pozwala na łączenie pojedyńczych paneli w sposób łatwy i szybki, nie wymagający używania specjalistycznego sprzętu.

Podłogi polimerowe są niezwykle odporne na ścieranie. Uznaje się je za najbardziej wytrzymałe wśród dostępnych na rynku podłóg.

Dodatkowym atutem podłóg serii Brilliance jest ich antystatyczność. Nie przyciągają kurzu, ani brudu przez co są łatwiejsze w utrzymaniu czystości.

 

Tekst powstał w oparciu o materiały dostępne na stronie producenta paneli polimerowych serii BrillianceFloor.